آشفتگی من از این نیست که تو به من دروغ گفته ای، از این آشفته ام که دیگر نمی توانم تو را باور کنم مبارزه با بحران بی شوهری - فـصــــــل تــــازه
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
یه فصل پاک، یه فصل امن و بی وحشت برای تو که یه گلبرگ زود رنجی ...

سه‌شنبه 1 آذر‌ماه سال 1390 ساعت 05:40 ب.ظ

۱ـ روش کوزه ایی :

همان روش قرن های قدیم که دختر کوزه به دوش به سمت رودخانه می رفت پسر به کوزه می خوره کوزه بشکست و بعد چنین گفته اند که : اگر با من نبودش هیچ میلی چرا ظرف مرا بشکست لیلی

توصیه : این روش ارزش سرمایه گذاری ندارد ، یکی از دلایل بحران ازدواج حال حاضر بخاطر لوله کشی شدن آبه .
۲ـ روش عرفانی :

چهل شبانه روز جلوی درب خانه را آب و جارو میکنی و ده عدد شمع روشن میکنی ، شکلات بین مردم تقسیم میکنی تا مرد آرزوهایت بیاد.

توصیه : در صورت کمبود شمع میتونین از برق مشاع هم استفاده کنید .
۳ـ روش سوسکی :

بخاطر ترس از یه سوسک که حتی میتوانی خودت اون را  توی خانه یا کوچه و بازار کار بگزاری و همچنان محکم جهش میکنی داخل  بغلش و بهش می چسبی که هیچ جور نتواند تو ره از خودش جدا کنه .

توصیه : سعی کنید از روشهای کثیف و سوسکی برای شروع زندگی استفاده نکنید .
۴ـ روش تیپ :

انواع تیپ های مختلف روی خودت پیاده میکنی ، یک کیلو هشتصد گرم لوازم آرایش روی خودت خالی میکنی و سعی میکنی تا آنجا که ممکن است لباس ها مورد توجه باشند ، طوری که هرکس که توی خیابان است مجبور بشه حتما یک بار شما ره  نگاه کنه بعد گوشه خیابون می ایستی تا شوهره  مناسب سوارت کند .

توصیه : خطر احتمال از بین رفتن آبروی چندین و چند ساله تان وجود داره اما چون به خاطر ازدواجه مسئله نیست این دفه !

 ۵ ـ روش خر خونی :

تو کلاس و مدرسه و دانشگاه نمره بیست کلاس میشی بلاخره تو کل سال های مدرسه یه خر خون دیگه پیدا میشه که بیاد سراغت و باعث بشه که نترشی (دور از جون خانمای گروه) .
توصیه : اگه شوهر پیدا نشد تا مقطع دکترا ادامه بدین و بعد ترک تحصیل کنین.

در این روش پسر مورد علاقه به شما خواهد گفت : من نمره بیست کلاسو نمیخـــــــــوام ، فقط تو ره میخوام تو ره میخوام
۶ ـ روش مایه داری :

با دوستان توی انواع پارتی های شبانه و روزانه و پیست های اسکی و باشگاه های بیلیارد و بولینگ هر جای ممکن دیگری که میتوانی شرکت میکنی و حواست فقط به یه شوهر مناسب هست تا چیز های دیگر ه آونجا .

توصیه : سعی کنین همیشه چند میلیون پول ره در کیف خود به همراه داشته باشین.
۷ـ روش مذهبی :

توی انواع مجالس مختلف مذهبی شرکت میکنی ، توی هیچ چیز کم نمی آوری ، جایی نیست که مراسمی باشد و تو اونجا نباشی تا بلاخره ی شوهره گیرت بیاد .

  توصیه : التماس دعا خواهر .
۸ ـ روش فامیلی :

یه کاغذ و مداد بر میداری و اسم تمام پسرهای فامیل از سن پنج تا پنجاه ساله رو که ازدواج نکردند را رویش می نویسی و بعد شروع به بررسی و تفکیک میکنی و اونهایی که شرایط را دارن رو انتخاب میکنی و یه برنامه ریزی برای عملیات تاکتیکی که بلاخره یه کدوم ره خفت کنی و یا اینکه اصلن میتونی گوشی ره برداری زنگ بزنی و بگویی : دوشنبه یا چهار شنبه !؟ ساعت 2 یا 4 !؟

توصیه : بدلیل فهم پایین بچه ها می توانی روی ی بچه پنج ساله برای بیست سال آینده برنامه بریزی و سرمایه گذاری کنی
۹ ـ روش نامردی :

جلوی یکی از این ماشین های پلیس یه دفعه می پری پسره ره میگیری تو بغلت و دستت رو میکنی تو دستش و ازش... (سانسور ) میگیری تا بعد از تعهد توی کلانتری مجبور بشه که باهات ازدواج کنه . البته این روش برای اونهایی است که از کلیه روش های بالا نا امید شده اند.

توصیه : در تعهد نامه کلانتری حتمن مقداره مهریه را متبیان شوید (بیان کنید) ، چرا که اینگونه ازدواجها به سرانجام نمیرسه


.